wirtualnaporada.pl

Nazywam się Olga Porada.

Mogłabym pisać, że skończyłam studia licencjackie z zarządzania, a potem pogłębiałam swoją wiedzę na studiach drugiego stopnia na Uniwersytecie Ekonomicznym. Mogłabym dodać, że skończyłam kurs księgowości oraz technika administracji. Myślę, że jednak będzie lepiej, kiedy opowiem Ci, jak rozpoczęła się moja przygoda z wirtualnym wsparciem. Jeżeli jesteś zainteresowany moim CV, zapraszam tutaj.

Kiedyś…

Pracowałam jako menadżer obsługi w firmie świadczącej usługi z serwisu technicznego obiektów komercyjnych. Celem mojej pracy było zapewnienie sprawności technicznej placówek bankowych przy pomocy pracowników zatrudnionych na etacie oraz firm podwykonawczych. Koordynowałam zleceniami serwisowymi od momentu ich zgłoszenia, przez wykonanie do rozliczenia.

Pewnego dnia…

Jak zwykle pojawiłam się w pracy i na wejściu otrzymałam wypowiedzenie. Szalejąca na świecie pandemia i likwidacja stanowiska pracy. Można się było tego spodziewać, gdyby nie zapewnienia przełożonych, że firma ma się dobrze, a moje stanowisko pracy nie jest zagrożone. Czułam żal do siebie za zignorowanie sygnałów, które mogły wskazywać na to, co się może wydarzyć. Kiedy emocje opadły, rozpoczęłam poszukiwania pracy. Niestety pandemia spowodowała, że atrakcyjnych ofert było niewiele. Rozpoczęte rekrutacje były wycofywane. Wiszący nad głową kredyt nie poprawiał mi humoru, a moja frustracja sięgała zenitu.

Wtedy…

Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce. Zrozumiałam, że naprawdę lubiłam moją poprzednią pracę. Mam tu na myśli pracę samą w sobie. Nie, szefostwo wprowadzające niezrozumiałe decyzje. 

Nie, atmosferę w biurze pozostawiającą wiele do życzenia. Lubiłam obowiązki, które wykonywałam.

Olga Porada

 

Praca z dokumentami, rozliczenia, doprowadzenie do usunięcia każdej małej usterki było jakąś formą satysfakcji dla mnie samej i napędzało do dalszego działania.

Moje przemyślenia doprowadziły mnie do kursu dla wirtualnych asystentek. Postarałam się o dotację i otworzyłam swoją firmę. Postanowiłam, że będę wspierać w pracy przedsiębiorców z branż technicznych, świadczących usługi serwisowo-wykonawcze.

Moją misją jest wspieranie Ciebie w codziennych obowiązkach. Zwolnienie Twojego czasu, abyś mógł się rozwijać. Żebyś znalazł równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym.
 

Tego Ci życzę….

Pozdrawiam
Moje wartości w biznesie

Moją pracę lubię za

BRAK NUDY

codzienne pojawianie się mniejszych lub większych wyzwań, którym należy stawić czoła w połączeniu z szeregiem prac wykonywanych cyklicznie w każdym miesiącu, wymaga skupienia i realizowania różnych zadań w jednym czasie

kontakt z klientem

utrzymywanie pozytywnych relacji z ludźmi jest dla mnie bardzo ważne, cenie sobie pracę z osobami odpowiedzialnymi i rzetelnie wykonującymi swoje obowiązki 

ROZLICZENIA I DOKUMENTY

posiadam umysł ścisły i cieszy mnie, że swoją skrupulatność i rzetelność mogę wykorzystać w codziennych obowiązkach

SATYSFAKCJĘ

czerpię ją z rozwiązywania problemów i realizacje zadań w terminie